Lakýrníci Olomouc

Mezi dlouhou řadou našich služeb najdete také lakýrnické práce. Lakýrníci Olomouc se zaměřují na lakýrnické práce v domácnostech i podnikatelských subjektech. Poradíme si s prací v průmyslových prostorech, hotelích nebo restauracích. Tým našich pracovníků je složený z profesionálů, kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru. Svoji práci dělají svědomitě a precizně.

Pořídili jste si dům vhodný k rekonstrukci nebo potřebujete zrenovovat okna či dveře na vaší chalupě? Obraťte se na nás! Lakýrníci Olomouc rádi dodají nový vzhled oprýskaným a zašlým oknům a dveřím. Rádi pro vás zrenovujeme také historické komody nebo skříň po babičce.

Věděli jste, že lakýrník dokáže imitovat strukturu dřeva, jeho suky i letokruhy? Díky speciální technice mohou proškolení pracovníci z vašich obyčejných dveří udělat opravdu dokonalý skvost, který bude vypadat perfektně. Starým dveřím dodáme nový lesk, který přinese do vašeho domova nový nádech.

Lakýrníci Olomouc – to je odolnost a kvalita.

V čem jsme výjimeční a proč se obrátit na nás?

  • Náš tým se skládá z odborníků
  • Lakýrníci jsou zkušení
  • Jsme spolehliví
  • Máme cit pro detail
  • Pracujeme rychle, ale precizně

Co zahrnují lakýrnické práce?

  • Přípravu okolí před lakováním (ochrana před zaprášením)
  • Broušení a opalování starého laku nebo nátěru
  • Tmelení v případě potřeby
  • Samotný nátěr

Renovace starých předmětů si vyžaduje náležitou péči a samozřejmě také precizní přípravu. V první řadě je třeba zabezpečit okolí. Jemný prach se dostane opravdu všude, a tak v prostoru, kde budeme renovovat nejprve zakryjeme vše, co je potřeba. Následně se pustíme do broušení, případně opalování staré barvy nebo laku. Poté zhodnotíme stav a opravíme případné nedostatky. Zatmelíme praskliny nebo trhliny. Pokud je potřeba, následně předmět opět zbrousíme. Až poté se dostaneme k samotnému nátěru. Celý postup je v případě nutnosti možné zopakovat.

Veškeré lakýrnické práce nabízíme za velmi příznivou cenu. Nevyhazujte tedy staré věci a dejte jim novou šanci na život. Pomůžeme vám!

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!