Malíři Olomouc

Potřebujete vymalovat jednotlivé pokoje vašeho bytu nebo dát novou tvář vaší kanceláři? Sháníte někoho, kdo vám vymaluje čekárnu vaší ordinace? Potřebujete kvalitně odvedenou práci, rychlou domluvu a příjemnou cenu? Malíři Olomouc jsou tou správnou volbou. Zavolejte nám a domluvte se s námi na malování pokojů.

Co nabízí malíři Olomouc?

Malování pokojů Olomouc, to je malování veškerých interiérů. Kromě soukromých bytů malujeme také prostory firem. Školy, restaurace, kanceláře. Žádný prostor není problém. Malování pokojů Olomouc je tým profesionálů, kteří umí splnit veškeré vaše požadavky. Malíři Olomouc si poradi s poničenou stěnou. Odborně ji opravíme a následně prostor vymalujeme. Po poškození nebude ani památky. Máme mnohaleté zkušenosti, používáme jen ty nejkvalitnější materiály a barvy. Hovoří za nás odvedená práce a reference spokojených zákazníků.

V čem jsme výjimeční a proč se obrátit na nás?

  • Náš tým je plný odborníků
  • Zajímají nás vaše přání
  • Doporučíme vám nejlepší řešení vašeho problému
  • Vysvětlíme vám vše potřebné
  • Máme cit pro detail
  • Odvádíme kvalitní práci
  • Pracujeme rychle, ale precizně

Co je potřeba udělat před samotným malováním?

  • Nábytek naskládat doprostřed místnosti a zakrýt, případně ho odnést
  • Zbavit se staré omítky nebo tapet
  • Připravit zdi na finální nátěr, stěny napenetrovat

Jistě víte, že při malování není důležitý jen správný výběr kvalitní barvy a jejího odstínu, který vám bude příjemný. V první řadě je nutné dokonale připravit stěny. Místnost by před malováním měla být vyklizena. Pokud nelze nábytek odnést pryč, stačí ho nastěhovat doprostřed místnosti a přikrýt, aby nedošlo k jeho poškození. Ideální je zakrýt také podlahu. Díky tomu pak není závěrečný úklid tak náročný. Navíc penetrace nebo barva by podlahu mohla poničit. A to opravdu nechceme. Zapomenout se nesmí ani na přelepení parapetů, rámů oken, dveří nebo vypínačů. Vše je třeba dokonale chránit.

Po přípravě místnosti je třeba připravit také omítky. Stěnu je třeba opravit a také vyrovnat. Je třeba odstranit praskliny nebo díry. Když jsou stěny přichystané, přistoupí se na penetraci. Po jejím zaschnutí se můžeme pustit do samotného malování. K němu používáme kvalitní barvy. Jejich odstín si můžete zvolit dle vlastních preferencí a v případě potřeby vám rádi poradíme s výběrem.

Na závěr je třeba provést úklid. Je na domluvě, zda si prostor po malování uklidíte sami nebo zda to necháte na nás. Rádi vám vymalovaný nebo vytapetovaný prostor vrátíme do původního stavu a předáme vám zcela uklizenou místnost.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!