Podlaháři Olomouc

Věnujeme se nejen malování, lakování a natírání. Doporučí rádi dáme také vaši podlahu. Jsme si vědomi, že podlaha nemá jen praktickou funkci, ale měla by být také designová a v neposlední řadě by měla ladit s celým interiérem domu nebo bytu. Podlaháři Olomouc vám rádi poradí s renovací podlah. V případě potřeby vaše staré podlahy vyměníme za nové. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro zachování stávající podlahy nebo si vyberete její výměnu. Jestliže váháte vám rádi poradíme, zda se renovace ještě vyplatí nebo bude lepší pořídit zcela novou podlahovou krytinu. Podlaháři Olomouc mají opravdu bohaté zkušenosti jak s renovací, tak s pokládkou nové podlahy. Od koberců, přes lina po dřevěné podlahy. Rádi s vámi prodiskutujeme, jaká podlahová krytina bude pro vaši potřebu ta nejvhodnější.

Které podlahové krytiny se používají nejčastěji?

Koberce – Koberce jsou takovou nestárnoucí klasickou mezi podlahovými krytinami. Položení koberců se může zdát opravdu jednoduché, ale pokud má místnost různá zákoutí, může jít o záludnou činnost, ke které je potřeba zručnost a velká dávka trpělivosti. Nehte pokládku koberce na podlahářích, kteří se touto činností zabývají dennodenně. Zaručujeme vám, že položení koberce bude opravdu precizní a navíc rychlé. A vy si nemusíte dělat vrásky z toho, že byste zničili zcela nový koberec špatným řezem.

Linoleum – Linoleum není jen klasická PVC podlaha známá jako lino. Dnes už jsou linolea opravdu kvalitní. Odolávají nejen velké zátěži, ale také UV záření. Linolea lze sehnat v nejrůznějších barvách a také vzorech. Některá linolea jsou dokonce uzpůsobena tak, aby fungovaly jako izolace. PVC, kterým se říká také vinylové podlahy, jsou snadné na údržbu a hlavně jsou cenově dostupné. Podlaháři Olomouc vám však doporučí také přírodní linoleum. Je sice o dost dražší, ale za to kvalitnější a luxusnější. Ať už si vyberete linoleum nebo PVC, jsme vám k dispozici a rádi vám vybranou podlahu odborně položíme.

Plovoucí laminátové podlahy – V dnešní době jde o nejoblíbenější typ podlah. Jde o to, že laminát je praktický, odolný, má dlouhou životnost a přitom je k nerozeznání od přírodních materiálů. V nabídce je mnoho dekorů a samozřejmě také barev. Pokládka laminátové podlahy našimi odborníky je rychlá. Spolehněte se na to, že podlaháři Olomouc odvedou svoji práci bez lepidel nebo speciálního nářadí.

Nejen interiéry, také terasy

Potřebujete vytvořit novou podlahu ze dřeva na své terase, v altánu nebo okolo bazénu? I s takovým požadavkem se na nás můžete bez problémů obrátit. Rádi vám položíme dřevěnou terasu a pokud budete mít zájem, vezmeme si na starost také údržbu, čištění nebo případnou renovaci dřevěného povrchu. Díky dlouholeté praxi víme, že o dřevo je potřeba se starat od počátku. Jsme si vědomi, že kvalitní a důkladná péče zaručí, že tento přírodní materiál vydrží sloužit opravdu mnoho let. Nepodceňujte péči o vaši dřevěnou terasu, která je v častém kontaktu se slunečním zářením i vlhkostí.

 

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!