Renovace nábytku

Dřevo je opravdu skvělý přírodní materiál, který vydrží i stovky let. Vždy je však zapotřebí o něj náležitě pečovat. Máte doma nějaký historický kousek nábytku, který si zaslouží renovaci? Chcete obnovit kus nábytku po babičce, ke kterému máte citovou vazbu? Obraťte se na nás a my vám s jeho obnovou velmi rádi pomůžeme. Naše služby jsou kvalitní a odborné.

Nábytku navrátíme původní vzhled a také prodloužíme jeho životnost. Poradíme si také s renovací čalounění. Jestliže tedy potřebujete dát nový lesk staré sedací soupravě, neváhejte se nám ozvat. Nové čalounění z ní udělá zcela jiný kus nábytku. Není třeba hned staré věci vyhazovat a pořizovat nové. Stačí o ně jen pečovat. Jestliže máte zájem o naše služby, zavolejte nám nebo nás kontaktujte pomocí e-mailu.

Co vám můžeme nabídnout?

  • renovace skříní, komod a starožitného nábytku
  • renovace křesel, židlí, sedacích souprav
  • renovace postelí, válend
  • renovace truhel, stolů
  • renovace zahradního nábytku
  • broušení nebo opalování barvy
  • tmelení nedokonalostí a prasklin
  • čalounění

Jak probíhá renovace?

Nejdříve je potřeba připravit si povrch tím, že se odstraní staré barvy a laky. Je tedy třeba brousit nebo opálit povrch nábytku, v případě čalounění odstranit starý potah i výplň. Následně nábytek rozebereme a zkontrolujeme kvalitu hřebíků a nýtů. V případě potřeby je vyměníme za nové ze stejného materiálu. Následně použijeme chemické postupy a také vodu s klihem. Nezapomeneme opravit ani díry nebo rýhy v nábytku. Nakonec nábytek natřeme a nalakujeme. V závěru ještě nábytek očistíme od přebytečného laku nebo barvy.

Dodržujeme technologické postupy. Počítejte s tím, že schnutí olejů trvá několik hodin. Většinou jde o pět hodin, ale některé barvy vyžadují schnutí i deset hodin. Buďte proto trpěliví. Víme, že některé věci zkrátka nelze uspěchat. Veškerý postup vám rádi osvětlíme ještě před tím, než začneme renovovat. Domluvte si s námi schůzku a dohodneme se na podrobnostech.

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!