Tapetáři Olomouc

Oblíbili jste si tapety, ale máte obavy si je na stěny sami nalepit? Není divu. Není to jednoduchá práce. A není člověk, který by dokázal úplně všechno dokonale. Pokud by to tak bylo, nebylo by zapotřebí žádných profesionálů. Naši tapetáři jsou zkušení odborníci ve svém oboru. Mají mnoho let praxe a neustále se vzdělávají. Sledují módní trendy a vědí, jaké jsou nejlepší postupy při aplikaci tapet.

Tapety interiéru dodávají originalitu a útulnost. Na trhu je mnoho druhů tapet a jejich barevných kombinací. Není lehké se v nabídce zorientovat. S výběrem vhodných tapet vám velmi rádi budeme nápomocni.

Vinylové tapety – Poradíme si s lepením vinylových tapet, které jsou pevné, odolné proti vlhkosti a navíc mají skvělý poměr kvality a ceny. Stěnu nejprve očistíme a připravíme na lepení tak, aby byl výsledek opravdu precizní.

Samolepící tapety – Stejně tak si odborně poradíme s nalepením samolepících tapet, které se používají například při obnově staré kuchyňské linky. Samolepící tapety se vyznačují jednoduchou údržbou, dlouhou životností a hlavně odolností vůči mechanickému poškození. Jsme si vědomi, že pro perfektní výsledek je třeba nejprve připravit povrch a zbavit ho veškerých nerovností, v případě potřeby ho také vytmelit

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!