Vyklízení bytů

Potřebujete vyklidit byt po bývalých nájemnících nebo vám zemřel někdo blízký a vy se musíte kromě ztráty člena rodiny vypořádat také s úklidem bytu, který po něm zůstal? Obraťte se na nás. Poskytujeme profesionální služby. Nemovitost zbavíme nepořádku a odvezeme jednotlivou elektroniku i kusy nábytku kam si budete přát. Chápeme, že zejména vyklízení pozůstalosti je opravdu nepříjemná záležitost. Jsme tu od toho, abychom vám podali pomocnou ruku a udělali nezbytnou práci za vás.

Obrátit se na nás můžete také v případě, že potřebujete vyklizený prostor vymalovat případně zrenovovat některý kousek nábytku, okna či dveře. Klidně se ozvěte i v případě, že potřebujete pomoci s podlahami nebo venkovní fasádou. Jsme tu pro vás.

Jak to celé funguje?

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a dohodneme se na rozsahu prací, které souvisejí s vyklizením nemovitosti. Upřesníme si, co budete chtít zachovat a co naopak vyhodit. Případně si řekneme, zda budete mít zájem o renovaci některých předmětů nebo vymalování vyklizených prostor. Pokud potřebujete vyklidit nebezpečný materiál nebo elektroodpad, nezapomeňte nám to říci dopředu.

Před samotným vyklízením vám poprosíme o nafocení prostorů. Jestliže jde o větší prostory, dohodneme si s vámi schůzku a pošleme k vám technika, který si vše prohlédne osobně. Poté je na řadě cenová kalkulace a dohodnutí postupu prací. Sdělíme vám, kolik pracovníků k vám pošleme a následně se dohodneme na termínu likvidace. Počítejte s tím, že ve většině případů jde o práci na několik dní.

Začneme tím, že vyklidíme drobnosti, oblečení, elektrické spotřebiče a nábytek. Následně odvezeme veškerý odpad. Až budeme hotoví, kontaktujeme vás a předáme vám zcela vyklizený byt nebo dům ke kontrole. V případě, že nebudete spokojeni se budeme snažit vše co nejdříve napravit.

Co všechno nabízíme?

  • vyklízení bytů a domů po nájemnících nebo po zemřelém
  • vyklízení půdy, sklepu či azhrady
  • vyklízení těžkých strojů
  • odvoz elektroniky (pračka, lednice…)
  • odvoz dalších nepotřebných spotřebičů
  • vyklízení nábytku, postelí a čehokoliv dalšího.

 

Máte dotaz nebo chcete realizovat objednávku?

Petr.N.
Výmalba kanceláří proběhla dle požadavků a s výslednou prací jsme velice spokojeni. S klidným srdcem tedy doporučím tuto firmu i dalším z Vás.
David.P.
Dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost s prací této společnosti. Malování bytu proběhlo přesně podle dohody, cena byla dodržena a jsme maximálně spokojeni. Doporučujeme!